Košík

Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 119,00 € - 379,00 €

Aktívne filtre

STIHL KM-KB - zametacia kefa

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
379,00 €
Zametacia kefa vrátane ochranného krytu. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. Pevné štetiny vymetú nečistoty aj z hlbokých rýh a brázd. Vďaka protichodnému smeru otáčania je nečistota vrhaná smerom vpred.

STIHL KM-BF - pôdna fréza

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
279,00 €
Pre všetky Kombi motory. Pracovný záber 22 cm. Kombi nástroj pôdna fréza Vám pomôže pri kyprení a kultivácií pôd. Či sa jedná o záhon jahôd alebo šalátu, aj v malom priestore medzi rastlinami môžete cielene pracovať.

STIHL KM-HL 0° - záhradné nožnice

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
329,00 €
Záhradné nožnice 0° - bez možnosti nastavenia uhla. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. Obzvlášť vhodné pre starostlivosť o vysoké a široké živé ploty alebo na strihanie plazivých porastov. Možnosť použitia aj uhlovej prevodovky. Pozri súvisiaci tovar

STIHL KM-BG - fúkač

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
129,00 €
Fúkač. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. S nízkou hmotnosťou a vysokým fúkacím účinkom sa dajú rýchlo a ľahko zbaviť cesty a plochy od lístia, pokosenej trávy alebo sypkého snehu.

STIHL KM-FH 145 - nožnice

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
299,00 €
Nožnice na nízke porasty s uhlovým rozpätím 145° Plynulo nastaviteľné s transportnou polohou. Pre všetky Kombi motory. Obzvlášť vhodné pre starostlivosť o vysoké a široké živé ploty alebo na strihanie plazivých porastov.

STIHL KM-HL 145° - záhradné nožnice

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
329,00 €
Záhradné nožnice s uhlovým rozpätím 145°. Plynulo nastaviteľné s transportnou polohou. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. Obzvlášť vhodné pre starostlivosť o vysoké a široké živé ploty alebo na strihanie plazivých porastov. Môžu sa použiť s kombi motormi STIHL KM 56 RC-E alebo KM 131 R. Dĺžka reznej časti je 50 cm.

STIHL KM-HT - vyvetvovacia píla

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
219,00 €
Vyvetvovacia píla. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. Vďaka práci zo zeme je starostlivosť o ovocné stromy ešte pohodlnejšia a jednoduchšia. Možnosť použitia aj uhlovej prevodovky a predlžovacej tyče - pozri príslušenstvo.