Košík

Kombi motor STIHL KMA 130 R

269,00 €
S DPH
Srdcom Kombi Systému STIHL sú Kombi motory. Výkonný akumulátorový KombiMotor s vysokým krútiacim momentom a nízkou hmotnosťou. Tri výkonnostné úrovne šetria energiu a zabezpečujú optimálny výkon. Vhodný pre záhradníctvo, poľnohospodárstvo a používatelľov s väčšou plochou, mestské a obecné služby, na údržbu pozemkov. Použiteľný so všetkými existujúcimi kombi nástrojmi. Vhodné pre batérie AP a pripojovací kábel alebo s batériami batérie AR. Cena bez akumulátora a nabíjačky.
Množstvo
Pridať do obľúbenýcjh
Dodanie do 5 dní (externý sklad).

Trieda akumulátorového náradia Línia PRO
Hmotnosť 3,2 kg
Hladina akustického tlaku - LpA (dB(A)) 91
Hladina akustického výkonu - LwA (dB(A)) 102
Vibrácie rukoväte ľavá/pravá 5,0 / 5,0 m/s2
Dĺžka po puzdro spojky 92,0 cm
Okrúhla rukoväť ÁNO
Obojručná rukoväť -
Závesné zariadenie ÁNO
4867 011 6824

MOŽNO BUDETE POTREBOVAŤ

STIHL KM-FCB - zarovnávač okrajov

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
149,00 €
Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. Ideálny na presné zarovnávanie okrajov trávnikov a ciest a vjazdov, alebo okrajov záhonov. Veľmi vhodný i k vyrezávaniu trávnikových kobercov.

STIHL KM-KB - zametacia kefa

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
379,00 €
Zametacia kefa vrátane ochranného krytu. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. Pevné štetiny vymetú nečistoty aj z hlbokých rýh a brázd. Vďaka protichodnému smeru otáčania je nečistota vrhaná smerom vpred.

STIHL KM-BF - pôdna fréza

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
279,00 €
Pre všetky Kombi motory. Pracovný záber 22 cm. Kombi nástroj pôdna fréza Vám pomôže pri kyprení a kultivácií pôd. Či sa jedná o záhon jahôd alebo šalátu, aj v malom priestore medzi rastlinami môžete cielene pracovať.

STIHL KM-HL 0° - záhradné nožnice

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
329,00 €
Záhradné nožnice 0° - bez možnosti nastavenia uhla. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. Obzvlášť vhodné pre starostlivosť o vysoké a široké živé ploty alebo na strihanie plazivých porastov. Možnosť použitia aj uhlovej prevodovky. Pozri súvisiaci tovar

STIHL KM-BG - fúkač

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
129,00 €
Fúkač. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. S nízkou hmotnosťou a vysokým fúkacím účinkom sa dajú rýchlo a ľahko zbaviť cesty a plochy od lístia, pokosenej trávy alebo sypkého snehu.

STIHL KM-FH 145 - nožnice

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
299,00 €
Nožnice na nízke porasty s uhlovým rozpätím 145° Plynulo nastaviteľné s transportnou polohou. Pre všetky Kombi motory. Obzvlášť vhodné pre starostlivosť o vysoké a široké živé ploty alebo na strihanie plazivých porastov.

STIHL KM-HL 145° - záhradné nožnice

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
329,00 €
Záhradné nožnice s uhlovým rozpätím 145°. Plynulo nastaviteľné s transportnou polohou. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. Obzvlášť vhodné pre starostlivosť o vysoké a široké živé ploty alebo na strihanie plazivých porastov. Môžu sa použiť s kombi motormi STIHL KM 56 RC-E alebo KM 131 R. Dĺžka reznej časti je 50 cm.

STIHL KM-HT - vyvetvovacia píla

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
219,00 €
Vyvetvovacia píla. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. Vďaka práci zo zeme je starostlivosť o ovocné stromy ešte pohodlnejšia a jednoduchšia. Možnosť použitia aj uhlovej prevodovky a predlžovacej tyče - pozri príslušenstvo.

STIHL KM-FS AC 25-2

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
135,00 €
Žací nástroj: Strunová žacia hlava AutoCut 25-2 Pre všetky Kombi motory. Ideálny pre všetky typy trávnatých porastov. Možné vymeniť žací nástroj.

STIHL KM-FS GSB-230-4

Dodanie do 5 dní (externý sklad).
119,00 €
Žací nástroj: Vyžínací nôž na trávu GSB 230-4 Pre všetky Kombi motory. Ideálny pre všetky typy trávnatých porastov. Možné vymeniť žací nástroj.